Okul Temizliği

Okul Temizliği

okul[1]  okul-temizligi-640x297[1]

Sterilmax Temizlik Hizmetleri, eğitim sektörünü anlıyor ve Türkiye’de yer alan birçok okul tarafından tercih edilen temizlik şirketidir. Okulların, kolejlerin ve üniversitelerin gereksinimleri, ofisler ve perakende tesisleri gibi diğer tip binalara göre, günlük bazda daha fazla alanın kontrolü ve temizliği sebebiyle daha yoğundur. Ayrıca harici alanlarda çöp toplama ve grafiti (duvar yazıları) ve sakız temizleme gibi ek hizmetlere dair taleplerin yanı sıra; dönem dışı yaz temizlikleri de, zeminlerin (marleylerin) cilalanması ve halıların yerinde yıkanması gerektirmektedir.

Okul Temizliği ‘nde aksamaların ve dikkat dağıtacak hususların olmadığı, pozitif bir eğitim ortamı yaratmak tüm ilk ve ortaokullar, kolejler ve üniversiteler için bir önceliktir. Yüksek seviyede esnekliğe sahip, gelişmiş teknikleri ve uzmanlık bilgisi kullanan, bunların yanı sıra değeri maksimize eden bir çözüm geliştirmiştir.

Yüksek pencere, mutfak, tuvaletler ve bilgisayar odası temizliği gibi günlük kapıcılık hizmetlerinden uzmanlaşmış temizliğe dek temizlik profesyonellerinden oluşan eğitimli takımlarımız, ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun karşılamak üzere hazırdır.

Üniversitelerin tercih edilen temizlik şirketi olmakla birlikte deneyimli ve profesyonel temizlik takımlarımız üniversitenizin bütün temizlik ihtiyaçlarıyla ilgilenebilir.

Temizlik takımımız; kat hizmetleri temizlik görevinde, üniversite kantini, sınıflar, yatakhane ve tuvaletlerin temizliği vs konu ne olursa olsun kat hizmetleri temizlik görevlerinde çok iyi eğitilmiştir.

İlköğretim, Ortaöğretim ve bunun gibi tüm eğitimle ilgili özel okullar, kolejler, yurtlar, üniversite ve eğitim kurumlarının temizliği çok daha büyük öneme sahiptir.

Translate »