Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

fabrika[1]

Çalışacağı mekanın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan Sterilmax Temizlik Hizmetleri, büyük fabrika ve meskenler için de bu tavrını korumaktadır.

Sterilmax Temizlik Hizmetleri, gıda üretimi yapan fabrikalarda temizlik malzemelerini zararsız ve kimyasal olmayanlardan seçer ve Fabrika Temizliği stratejisini de ona göre belirler.

Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilenen Sterilmax Temizlik Hizmetleri, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere Sterilmax Temizlik Hizmetleri ‘nden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bir fabrikanın sık ihtiyaç duyacağı inşaat ve tadilat sonrası temizlik ve dezenfeksiyonu istekleriniz doğrultusunda yerine getiren Sterilmax Temizlik Hizmetleri, bordrolama hizmeti de sağlamaktadır.

Translate »